ORATORIJ 2022

Obvestilo za starše in otroke

Spoštovani starši, dragi otroci!
Tudi v letošnjem letu vašega otroka vabimo na oratorij, ki bo potekal od 18. 8.  do 21. 8. 2022. Oratorij bomo začeli vsak dan ob 9. uri in ga končali ob 16. uri
V nedeljo, 21. 8. 2022 pa bomo oratorij zaključili s sodelovanjem pri rani maši. Program je namenjen otrokom od štirih let naprej.
Na oratoriju bodo otroci spoznali svetega Ignacija in njegovo nadvse zanimivo življenjsko zgodbo, polno preprek in izzivov, iz katere se lahko vsak izmed nas gotovo nauči kaj novega.
Prijave za letošnji oratorij bodo potekale preko spletnega obrazca: https://forms.gle/RRVnsHYnoSGfQDru6  in preko natisnjene prijavnice, ki jo lahko najdete v cerkvi.
Zadnji rok za prijavo je 14. avgust. Animatorji bomo v cerkvi pobirali prijavnice v nedeljo 7. 8. in 14. 8. 2022 po obeh mašah.
V kolikor imate že pred začetkom oratorija kakršnokoli vprašanje, nam pišite na naša socialna omrežja ali pa na naš mail (bogojinaoratorij@gmail.com).
Animatorji se vam zahvaljujemo za podporo in zaupanje ter vas lepo pozdravljamo.

Animatorji župnije Bogojina